SİLİVRİLİ OKÇULAR ZEYTİN AĞACI DİKİMİ GERÇEKLEŞTİRDİ
Haber
09 Ocak 2021 - Cumartesi 19:59
 
SİLİVRİLİ OKÇULAR ZEYTİN AĞACI DİKİMİ GERÇEKLEŞTİRDİ
Silivri Okçuluk Gençlik ve Spor Kulübü Silivri Belediyesi tarafından tahsis edilen alana 60 adet zeytin ağacı dikimi yaptı.
SPOR Haberi
SİLİVRİLİ OKÇULAR ZEYTİN AĞACI DİKİMİ GERÇEKLEŞTİRDİ

Silivri Okçuluk Gençlik ve Spor Kulübü "Yeni yılda yeni umutların yeşermesi adına diktigimiz zeytin ağaçları umarız ki geleceğimize bir nefes aldırır." temennisi ile Silivri Belediyesi tarafından ağaç dikimi için tahsis edilen alana 60 adet zeytin ağacı dikti.

 

BIYIKLI: "ZEYTİN AĞACI İNSANLIK İÇİN EN ÖNEMLİ ERDEM VE DEĞERLERİN SEMBOLÜDÜR."

Silivri Okçuluk Gençlik ve Spor Kulübü (SİOKGSK) Başkanı Tamer Bıyıklı : "“Zeytin, refahın ve bolluğun sembolüdür ve yalnız Eski Ahit değil, tüm kutsal kitaplarda zeytin ağacı barışın, kutsallığın, bolluğun, adaletin, sağlığın, gururun, zaferin, refahın, bilgeliğin, aklın, arınmanın ve yeniden doğuşun, kısaca insanlık için en önemli erdem ve değerlerin sembolüdür.  Bu bilinçle zeytin ağacı dikiminin önemini ayrıca vurgulamak istedik.” diyerek herkesi zeytin ağacı dikmeye davet etti.

 

EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR ETTİ

SİOKGSK Başkanı Tamer Bıyıklı yer tahsisi ile ilgili Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz ve emeği geçen yetkililere teşekkür etti.

 

Kaynak: (SN) - Silivri'nin Nabzı Editör: Silivri'nin Nabzı
Yorumlar
Haber Yazılımı