SİLİVRİ'DE BALIKÇI BARINAKLARI KÜLE DÖNDÜ
Haber
08 Mart 2022 - Salı 21:39
 
SİLİVRİ'DE BALIKÇI BARINAKLARI KÜLE DÖNDÜ
Sabaha karşı Silivri Dalgakıran Mevkii'nde nedeni bilinmeyen bir şekilde başlayan yangın balıkçı barınaklarını küle çevirdi.
SİLİVRİ Haberi
SİLİVRİ'DE BALIKÇI BARINAKLARI KÜLE DÖNDÜ

Silivri Dalkakıran Mevkii'ne bulunan 12 balıkçı barınağı sabaha karşı nedeni bilinmeyen bir şekilde başlayan yangın ile küle döndü. Can kaybının yaşanmadığı yangında büyük mali hasar meydana geldi. Yangına kısa sürede müdahale ederek söndüren itfaiye ekipleri ve emniyet olayla ilgili inceleme başlattı.

İBB DENİZ HİZMETLERİ MÜDÜRÜ SİLİVRİ'YE GELDİ

İBB Deniz Hizmetleri Müdürü Dr. İlker Aslan Silivri'ye gelerek olay yerini ziyaret ederek bilgi aldı. İBB olarak üzerlerine düşen görevi yerine getireceklerini ifade eden Aslan zarara uğrayan balıkçılara geçmiş olsun dileklerini iletti.

İBB Deniz Hizmetleri Müdürü İlker Aslan'a ziyareti sırasında CHP Silivri İlçe Başkanı Berker Esen, Silivri ve İBB Meclis Üyesi Bora Balcıoğlu ve CHP Silivri İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri eşlik etti.

ESNAF İLE BİR ARAYA GELDİLER

Silivri Liman Başkanı Rıdvan Memiş'i ziyaret eden Aslan çalışmalar hakkında bilgi verdi. Balıkçı esnafını da ziyaret eden Aslan İBB tarafından balıkçı esnafına verilen destekler hakkında bilgi verirken yeni destek paketi için son başvuru tarihinin 18 Mart 2022 olduğunu hatırlattı.

Kaynak: (SN) - Silivri'nin Nabzı Editör: Silivri'nin Nabzı
Yorumlar
Haber Yazılımı