İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NDEN SİLİVRİLİ ÜRETİCİYE DESTEK
Haber
10 Şubat 2022 - Perşembe 01:13
 
İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NDEN SİLİVRİLİ ÜRETİCİYE DESTEK
İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin tarım üretimine sağladığı destek devam ediyor. Tarımsal destekler kapsamında Silivri Seymen Tarımsal Kalkınma Kooperatifi’ne tarım araçları bugün teslim edildi.
SİLİVRİ Haberi
İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NDEN SİLİVRİLİ ÜRETİCİYE DESTEK

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin tarımsal üretime sağladığı destekler devam ediyor. Yazlık ve kışlık fide ve tohum desteği ile başlayan tarımsal desteklere Silivri’de bir yenisi daha eklendi. Silivri Seymen Köyü Tarımsal Kalkınma Kooperatifi’ne Ağaç Silkeleme Makinesi, Ceviz Soyma Makinesi, Ceviz Kurutma Makinesi, Turbo Atomizör, Toprak Frezesi, Elektrikli Budama Makası ve Testeresi, Traktör Römorku Ve 8 Tonluk Su Tanklarının bugün teslimi yapıldı.

 

Teslim törenine İBB Gıda Konseyi Başkanı Gökhan Günaydın, İBB Tarımsal Hizmetler Daire Başkanı Ahmet Atalık, CHP Silivri İlçe Başkanı Berker Esen, CHP Çatalca İlçe Başkanı Mehmet Seddar Çoban, Silivri İYİ Parti İlçe Başkanı Refik Bek, CHP Silivri Belediye ve İBB Meclis Üyeleri Melih Yıldız, Bora Balcıoğlu, CHP İlçe Yöneticileri, Silivri Muhtarlar Derneği Başkanı Muharrem Eren, Silivri Ziraat Odası Başkanı Sabri Özer, Çatalca Ziraat Odası Başkanı Seyit Çetin, Silivri Tarım Kredi Kooperatifi Müdürü İskender Kuloğlu, Seymen Mahallesi Muhtarı Bahattin Gença ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Kaynak: (HB) - Haber Merkezi Editör: Silivri'nin Nabzı
Yorumlar
Haber Yazılımı