İBB MOBİL İSTİHDAM OFİSİ SİLİVRİ’YE GELİYOR
Haber
16 Mayıs 2021 - Pazar 23:18
 
İBB MOBİL İSTİHDAM OFİSİ SİLİVRİ’YE GELİYOR
İBB Bölgesel İstihdam Ofislerine bağlı hizmet veren, İstanbul’da meydan ve caddelerde kurulan Mobil İstihdam Ofisi bu hafta Silivri’de iş arayan Silivrililer ile buluşacak.
EKONOMİ Haberi
İBB MOBİL İSTİHDAM OFİSİ SİLİVRİ’YE GELİYOR

İBB Bölgesel İstihdam Ofisleri, sabit hizmet noktalarının yanında Mobil İstihdam Ofisi ile İstanbul'un farklı meydanlarında ve caddelerinde de hizmet vermeye devam ediyor. Mobil İstihdam Ofisi bu hafta Silivri’de olacak.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Bölgesel İstihdam Ofislerine bağlı hizmet veren Mobil İstihdam Ofisi 17-21 Mayıs tarihleri arasında 09.00 – 18.00 saatleri arasında Silivri VEGA AVM önünde kurulacak ve iş arayanlarla işverenleri buluşturacak.

16 BİN İŞ ARAYAN VATANDAŞI İŞ İLE BULUŞTURDU

Bölgesel İstihdam Ofisleri, 13'e ulaşan şube sayısı ile İstanbul’un 39 ilçesindeki tüm iş arayan vatandaşlara, beceri ve yetkinliklerine uygun iş bulma fırsatı; işverenlere ise ihtiyaçları olan nitelikli iş gücünü temin etme imkanı sunuyor. Bölgesel İstihdam Ofisleri, şu ana kadar özel sektörle kurulan güçlü iş birliği ile iş başvurusu yapmış 80 binin üzerinde İstanbulludan 16 bin kişinin işe yerleştirilmesine katkı sağladı.

İş arayan vatandaşlar, iş başvurularını Bölgesel İstihdam Ofis şubelerini ziyaret ederek yapabildikleri gibi Bölgesel İstihdam Ofisleri'nin web sitesinden online başvuru yapıp iş ilanlarını takip edebilir.

 

Kaynak: (SN) - Silivri'nin Nabzı Editör: Silivri'nin Nabzı
Yorumlar
Haber Yazılımı