İBB İSTİHDAM ZİRVESİ VE FUARI DÜZENLİYOR
Haber
30 Mayıs 2022 - Pazartesi 16:54
 
İBB İSTİHDAM ZİRVESİ VE FUARI DÜZENLİYOR
İstanbul Büyükşehir Belediyesi gençlerin istihdamının önünü açacak organizasyonlar yapmaya devam ediyor.
İSTANBUL Haberi
İBB İSTİHDAM ZİRVESİ VE FUARI DÜZENLİYOR

İBB, 100'ü aşkın öncü firma ile üniversiteli ve yeni mezun olmuş gençleri 3-4 Haziran'da Yenikapı Etkinlik Alanı'nda gerçekleşecek İstanbul İstihdam Fuarı ve Zirvesi buluşturacak.

 

İBB Bölgesel İstihdam Ofisleri ev sahipliğinde düzenlenecek etkinlikle; kariyer fırsatlarını yakalamak ve iş imkânlarına ulaşmak noktasında önemli şirketlerin CEO’ları, Şirketlerin ve İBB’nin insan Kaynakları  yöneticileri ve  üst düzey yöneticilerinin konuşacağı paneller , kişisel gelişim seansları gerçekleştirilecek.

100’den fazla firmanın katılacağı fuarda gençler Bölgesel İstihdam Ofisleri’nin portföyündeki tam/yarı zamanlı iş imkanları hakkında bilgi sahibi olurken, kendilerini tanıtmak için fırsat bulacak.

 

Ayrıca, 3 Haziran saat 15.00 – 16.00 arasında İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu alanı ziyaret edip gençlerle buluşacak.

 

Kişisel  gelişim dünyasını ve iş dünyasındaki son trendleri yakından takip edeceğiniz , eğlenceli etkinlik ve konserlerin de gerçekleştirileceği  bu büyük buluşmaya katılmak isteyen herkesi 3-4 Haziran’da Yenikapı’ya bekliyoruz. 

 

Detaylı bilgi ve kayıt için www.istihdamzirvesi.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

İstanbul İstihdam Fuar ve Zirvesi‘nde paneller, sektör buluşmaları, kişisel gelişim seansları ve 120’nin üzerinde işveren firma ile buluşan katılımcıları harika konserler bekliyor. 3 Haziran Cuma CEZA ve Ufuk BEYDEMİR’i ve  4 Haziran Cumartesi  Can BONOMO ve Yedinci Ev’i canlı dinlemek istiyorsan hemen şimdi kayıt ol!  www.istihdamzirvesi.com

 

Kaynak: (SN) - Silivri'nin Nabzı Editör: Silivri'nin Nabzı
Yorumlar
Haber Yazılımı