İBB'DEN KÜÇÜK ÖLÇEKLİ BALIKÇIYA DESTEK
Haber
11 Şubat 2021 - Perşembe 20:38
 
İBB'DEN KÜÇÜK ÖLÇEKLİ BALIKÇIYA DESTEK
İstanbul Büyükşehir Belediyesi, su ürünleri kooperatiflerine bağlı küçük ölçekli balıkçılara teknelerinin bakımı için malzeme desteği vermeye başlıyor. Proje, ekonomik açıdan zor günler geçiren balıkçılar tarafından memnuniyetle karşılandı.
EKONOMİ Haberi
İBB'DEN KÜÇÜK ÖLÇEKLİ BALIKÇIYA DESTEK

İstanbul Büyükşehir Belediyesi küçük ölçekli balıkçılara destek olmak amacı ile malzeme desteği sağlamak için adım atıyor. Proje kapsamında su ürünleri kooperatiflerine bağlı olarak faaliyet göseren küçük ölçekli balıkçıların tekne bakım masraflarını hafifletmek için malzeme desteği sağlanacak.

 

SON BAŞVURU 12 MART

Proje kapsamında destek almak isteyen balıkçılar bağlı bulundukları su ürünleri kooperatiflerine 12 Mart 2021 Cuma gününe kadar başvuruda bulunabilirler. Daha detaylı bilgi için 0212 449 92 00 numaralı telefondan İBB Tarım ve Su Ürünleri Müdürlüğü'nü arayabilirler.

 

CHP SİLİVRİ PROJE İÇİN SAHADAYDI

CHP Silivri İlçe Başkanı Berker Esen, yönetim kurulu üyeleri ve Piri Mehmet Paşa Mahalle Muhtarı Serhat Ateş ile birlikte Silivri Su Ürünleri Kooperatifi Başkanı Zafer Güler'i; CHP Silivri Belediye Meclis Üyeleri Elif Yılmazer ve Gökhan Yonat Selimpaşa Su Ürünleri Kooperatifi Başkanı Derya Tuna'yı ziyaret ederek proje hakkında bilgi verdi.

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı