ESEN KEMAL KILIÇDAROĞLU İLE BULUŞTU
Haber
16 Şubat 2021 - Salı 19:23
 
ESEN KEMAL KILIÇDAROĞLU İLE BULUŞTU
CHP Silivri İlçe Başkanı Berker Esen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile TBMM'nde makamında bir araya geldi.
SİYASET Haberi
ESEN KEMAL KILIÇDAROĞLU İLE BULUŞTU

CHP Silivri İlçe Başkanı Berker Esen CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile Türkiye Büyük Millet Meclisi'ndeki makamında bir araya geldi. CHP İstanbul Milletvekili Zeynel Emre'nin de eşlik ettiği ziyarette Esen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na bir yıllık faaliyet raporunu sunarak yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

 

CHP Silivri İlçe Başkanlığ tarafından bir yıl boyunca yapılan çalışmaları inceleyen CHP lideri Kılıçdaroğlu duyduğu memnuniyeti ifade ederek, başarılı çalışmaların devamını istedi.

 

Görüşme sonrasında açıklama yapan CHP Silivri İlçe Başkanı Berker Esen: " Kongre sürecinden bu yana ilçemizde gerçekleştirdiğimiz çalışmaları hazırladığımız faaliyet raporu ile Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nu ziyaret ederek aktardık. Kendisine gösterdiği ilgi ve misafirperverlikten dolayı teşekkür ederim.  En kısa zamanda çalışmaları yerinde incelemek için Silivri'ye geleceğini bildiren Sayın Genel Başkanımız Silivrili hemşerilerine ve örgütümüze selam ve saygılarını iletti. Bu ziyarette bizi yalnız bırakmayan İstanbul Milletvekilimiz Zeynel Emre'ye de ayrıca teşekkür ederiz." ifadelerini kaydetti.

CHP Silivri İlçe Başkanlığı'nın bir yıllık faaliyet raporuna buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak: (SN) - Silivri'nin Nabzı Editör: Silivri'nin Nabzı
Yorumlar
Haber Yazılımı