CHP Silivri Saha Çalışmalarında Durmak Bilmiyor
Haber
11 Şubat 2022 - Cuma 11:39
 
CHP Silivri Saha Çalışmalarında Durmak Bilmiyor
Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Milletvekili Av. Turan Aydoğan, CHP Silivri İlçe Başkanlığıyla birlikte Silivri’de halkın ve esnafın nabzını tuttu.
SİYASET Haberi
CHP Silivri Saha Çalışmalarında Durmak Bilmiyor

CHP ülke genelinde saha çalışmalarını sıklaştırırken CHP İstanbul İl Başkanlığı da saha ziyaretlerine oldukça önem veriyor. CHP İstanbul Milletvekili Av. Turan Aydoğan partisinin çalışmaları kapsamında Silivri’de bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi. Milletvekili Turan Aydoğan ve İstanbul İl Başkan Yardımcısı Suna Göçengil, ilk olarak CHP Silivri İlçe Başkanlığında partililerle bir araya geldi.

Parti binasına gerçekleştirilen ziyarette partililerle sohbet eden Turan Aydoğan ve Suna Göçengil daha sonra CHP Silivri İlçe Başkanı Berker Esen ile partilerinin Silivri’de ki çalışmaları, ülke ve ilçe gündemi üzerine görüş alışverişinde bulundular.

 

Parti binası ziyaretinin ardından CHP Silivri ekibiyle birlikte Turan Aydoğan, Suna Göçengil CHP Silivri Kadın Kolları’nın Yeni Mahalle semt pazarında kurduğu standı ziyaret etti. Kadın Kollarıyla sohbet eden Milletvekili Turan Aydoğan, partisinin Silivri Kadın Kolları Başkanı Derya Erdim’den çalışmaları hakkında bilgi aldı.

 

“Turan Aydoğan: Faiz Sebep Enflasyon Neticedir Diyen Zihniyet Değişmedikçe Hayat Pahalılığı Bitmez”

Stant ziyaretinin ardından Silivri İlçe Başkanı Berker Esen ve yönetimi, Silivri Belediye Meclis Üyeleri, İstanbul İl Başkan Yardımcısı Suna Göçengil ve İstanbul Milletvekili Turan Aydoğan Pazar esnafı ve vatandaşlarla sohbet etti.

Hem pazar esnafı hem de vatandaşlar CHP heyetine hayat pahalılığını, ekonomiyi, enflasyonu şikâyet etti. Vatandaşlarla sohbet eden Milletvekili Aydoğan ”faiz sebep enflasyon neticedir” diyen zihniyeti değiştirmedikçe bu hayat pahalılığından kurtulmamız mümkün değil sizlere söz iktidara geldiğimizde bu sıkıntılardan kurtulacaksınız dedi.

Küçük çocukları olduğu için çalışamadığını bu yüzden de geçim sıkıntısı çektiğini anlatan bir anneyle sohbet eden Turan Aydoğan “Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun annelere en büyük vaadi aile sigortasını iktidara gelir gelmez hayata geçireceğiz” diyerek anneden oy sözü istedi.

Pazarcı esnafı ile sohbet eden CHP ilçe Başkanı Berker Esen’de esnaftan oy sözü alarak partisinin Esnaf Bakanlığı ve pazarcı esnafını ilgilendiren çalışmaları hakkında bilgi verdi.

 

Pazar ziyaretinin ardından CHP heyeti geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen genel kurulda yeniden başkan seçilen Silivri Birleşik Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Nuray Koçer’i ziyaret etti.

 

Kaynak: (SN) - Silivri'nin Nabzı Editör: Emre Dikenova
Yorumlar
Haber Yazılımı