CHP SİLİVRİ RAMAZAN BAYRAMI’NIN İLK GÜNÜNDE SAHADAYDI
Haber
13 Mayıs 2021 - Perşembe 21:50
 
CHP SİLİVRİ RAMAZAN BAYRAMI’NIN İLK GÜNÜNDE SAHADAYDI
CHP Silivri İlçe Başkanı Berker Esen ve CHP Silivri İlçe Gençlik Kolları Yöneticileri Ramazan Bayramı’nın ilk gününü sahada geçirdi.
DİĞER Haberi
CHP SİLİVRİ RAMAZAN BAYRAMI’NIN İLK GÜNÜNDE SAHADAYDI

Ramazan Bayramı mesaisine İBB Mezarlıklar Müdürlüğü çalışanlarını ziyaret ederek başlayan CHP Silivri İlçe Başkanı Berker Esen ve CHP Silivri Gençlik Kolları üyeleri mesai başında olan personelle tek tek bayramlaştı.

İBB Mezarlıklar Müdürlüğü’nün ardından şehit askerlerin mezarlarını ziyaret eden ESEN ziyaret sonrasında yaptığı açıklamada: “Vatanımız için canlarını feda eden kahraman şehitlerimizi mezarları başında ziyaret ederek duamızı okuyup, şükranlarımızı sunduk” dedi.

ESEN: “BAYRAMDA AİLELERİNDEN UZAKTA GÖREVLERİ BAŞINDA BULUNAN BAŞTA SAĞLIK ÇALIŞANLARIMIZ, KOLLUK KUVVETLERİMİZ VE İTFAİYE TEŞKİLATIMIZIN RAMAZAN BAYRAMINI TEBRİK EDERİZ.”

Mezarlık ziyaretinin ardından İBB İstanbul İtfaiyesi Silivri İtfaiye istasyonunu ziyaret eden ESEN ve ekibi görev başında bulunan itfaiye görevlilerinin bayramlarını kutlayarak çikolata ikramında bulundu. İtfaiye görevlileri ile sohbet eden Esen: “ Ailelerinden uzakta canımız ve malımızı emanet ettiğimiz başta sağlık çalışanlarımız olmak üzere kolluk kuvvetlerimiz ve itfaiye teşkilatımızın bayramlarını tebrik ederiz. Allah varlıklarını eksiltmesin, yokluklarını aratmasın. Pandemi koşullarının kalktığı, sağlıkla uzun uzun yapacağımız kutlamalarda buluşmayı istiyoruz” dedi.

ŞEHİT AİLELERİ’DE UNUTULMADI

Ramazan Bayramı’nın ilk günü şehit ailelerini de unutmayan Esen şehit ailelerini ziyaret ederek çiçek, kolonya ve çikolatadan oluşan bayram paketini şehit ailelerine iletti. Pandemi koşullarında gerçekleşen ziyaret sırasında Esen kahraman evlatlar yetiştiren tüm şehit ailelerimize şükranlarını sunduklarını ifade etti.

Ramazan Bayramı boyunca ziyaretlerine devam edeceklerini söyleyen CHP Silivri İlçe Başkanı Berker Esen “ Bu vesile ile coşkuyla, sağlıkla tekrar kucaklaşacağımız bayramları karşılamak, kutlamak umudu ile tüm hemşerilerimizin Ramazan Bayramı’nı bir kez daha kutlarım.” ifadelerini kaydetti.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı