AK PARTİ SİLİVRİ İLÇE BAŞKANI’NDAN SİLİVRİ BELEDİYE BAŞKANI’NA AYAR
Haber
21 Temmuz 2022 - Perşembe 23:37
 
AK PARTİ SİLİVRİ İLÇE BAŞKANI’NDAN SİLİVRİ BELEDİYE BAŞKANI’NA AYAR
Silivri’de yeni yapılacak olan Hükümet Konağı projesinin ihale sürecinin tamamlanması Cumhur İttifakı ortakları AK Parti ve MHP arasında “şahsi reklam” krizine sebep oldu.
SİLİVRİ Haberi
AK PARTİ SİLİVRİ İLÇE BAŞKANI’NDAN SİLİVRİ BELEDİYE BAŞKANI’NA AYAR

Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz’ın sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşım AK Parti Silivri İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu’ndan tepki gördü. AK Parti Silivri İlçe Başkanı gerçekleştirdiği açıklamada: “… sizlerden uzak kalmak zorunda olup yanınızda bulunamadığımız ya da görüşemediğimiz hasret kaldığımız günleri bizlere unutturan eserler kazandırabilme uğruna döktüğümüz her damla teri şahsi reklam yapma gayretine girmeden gece gündüz demeden mücadele etmeye devam edeceğiz.” dedi.

BOZOĞLU: “Şahsi reklam yapma gayretine girmeden gece gündüz demeden mücadele etmeye devam edeceğiz.”

Bozoğlu sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada: “İlçe başkanlığı görevine başladığım süreçten bugüne tüm gayret çaba mücadelemiz Silivri ve Silivri ye gelecek yatırımlar olmuştur. Sadece doğduğumuz ve doyduğumuz topraklar olarak görmeyip yarınlarımızın bize emaneti olduğu bilinci ile Silivri’mize hizmet edebilme adına verdiğimiz tüm mücadelemize yol arkadaşlığı yaptıklarımız şahittir. Yaptıklarımızın başardıklarımızın yapacak ve başaracaklarımızın teminatı olduğu düsturu ile çalışmaya ter dökmeye mücadeleye yılmadan çalışırken sizlerden uzak kalmak zorunda olup yanınızda bulunamadığımız ya da görüşemediğimiz hasret kaldığımız günleri bizlere unutturan eserler kazandırabilme uğruna döktüğümüz her damla teri şahsi reklam yapma gayretine girmeden gece gündüz demeden mücadele etmeye devam edeceğiz. Amacımız geleceğe bugünden iz bırakmak ve bunun haklı gururunu hep beraber sizlerle paylaşmak.” İfadelerine yer verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve İç İşleri Bakanı Soylu’ta teşekkür eden Bozoğlu’nun Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz’ın adını anmaması dikkat çekti.

YILMAZ NE DEMİŞTİ?

Diğer yandan Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz AK Parti Silivri İlçe Başkanı Bozoğlu’ndan önce sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımda “Yeni Hükümet Konağı Projemizin ihalesi sonuçlanmıştır. Yakın bir zamanda inşasına başlanacak olan projeye desteklerini esirgemeyen başta İçişleri Bakanımız Sn.Süleyman Soylu ve İstanbul Valimiz Sn.Ali Yerlikaya olmak üzere, emeği geçen herkese Silivri halkı adına teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunuyorum. Hayırlı uğurlu olsun.” İfadelerine yer verirken Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı anmaması dikkat çekti.

Kaynak: (SN) - Silivri'nin Nabzı Editör: Silivri'nin Nabzı
Yorumlar
Haber Yazılımı