Silivri'nin Nabzı
Astroloji

 

 

 
Akrep (03.12.2022)
Hayatınızda negatif enerji veren ve olduğu yerde kalan insanlar olabilir. Eleştirmek ya da olumsuz konuşmalara girmek yerine onlara kendi yolunuzdan giderek ilham verebilirsiniz. Ani hareketler yapmamak sizi küçük ev kazalarından koruyabilir.
 
Aslan (03.12.2022)
Hakkınızı savunmanız gereken konular doğabilir. Şahsi bir sorun haline dönüştürmeden hukuk yoluyla sorunu çözmeye çalışmalısınız. Kendinizi iyi konularda ve iyi yönlerinizle geliştirin. Hakkınızı savunmanız gereken konular doğabilir. Şahsi bir sorun haline dönüştürmeden hukuk yoluyla sorunu çözmeye çalışmalısınız. Kendinizi iyi konularda ve iyi yönlerinizle geliştirin. 
 
Balık (03.12.2022)
Nasıl bir iş kurup ilerleyeceğiniz konusunda yeni fikirleriniz olabilir. Her birini aynı anda uygulamaya almak yerine bu motivasyonu doğru bir planlama yapmak için kullanmalısınız. Yeme içme düzeninizi hızlı atıştırmalıklarla doldurmamak bugün daha zinde hissetmenizi sağlayabilir.
 
Başak (03.12.2022)
İyi hissetmek adına yapılacaklar listesi çıkarabilirsiniz. Daha önce endişe ettiğiniz konulara eğilmek, bir kez olsun denemek sizin için önemli bir başlangıç olabilir. Geri plana attıklarınızı öne çekmek için ideal bir gündesiniz.
 
Boğa (03.12.2022)
Kendinizden vazgeçmemelisiniz. Hayatta karşısınıza birçok konu gelebilir ancak aynadaki kişi olmadan hiçbir şeyin üstesinden gelemezsiniz. Bugün kendinizle ilgilenin, ruhunuzu besleyecek girişimler için hazırlık yapın.
 
İkizler (03.12.2022)
Üzerinizdeki toprağı atmak ve modunuzu değiştirmek adına bugün hayatın içinde daha çok yer alabilirsiniz. Sosyalleşmek kadar yaşantınızda yeni sayfalar açmakla da ilgilenebilirsiniz. Heyecanınızı ve dilinizi kontrol altında tutmak bugün sizin için önemli olacaktır.
 
Koç (03.12.2022)
Enerjik ve motive hissettiğiniz bir gün olabilir. Hem hafta sonuna girecek olmak hem de bir amaç uğruna hareket edecek olmak sizi bir adım daha atmak için kamçılayabilir. O amacın ne olduğunu unutmadığınızda bugün atacağınız bütün adımlar size istediğiniz sonucu verebilir. İlişkilerde ve iş hayatında şanslı girişimleriniz olabilir.
 
Kova (03.12.2022)
Tıkandığınızı düşündüğünüz konular aslında o kadar da zorlayıcı olmayabilir. Durumun nasıl geliştiğini ve sizi neden bulduğunu düşündüğünüzde sonucu bulmak da kolay olacaktır. Aracınızla ilgili işlemler varsa bugün onun için de zaman ayırın.
 
Oğlak (03.12.2022)
Aile ortamınızda kendi fikirlerinizin sesi yüksek çıkabilir. Bir kaos ortamı yaratmadan ya da ne olduğunu anlamadan konuşmalar başlatmamalısınız. İkna edici bir yönünüz var ve doğru hareket ettiğinizde bu yönünüz kendiliğinden ortaya çıkacaktır.
 
Terazi (03.12.2022)
İş konusunda yeni adımlar atabilir, bu konuda emek veren ve herkesi ortak noktada buluşturması gereken siz olabilirsiniz. Hayat, yanınızda ne kadar insan olsa da bazen sadece sizi görmek ister. Bugün kendinizi hayata ve insanlara karşı gösteriyorsunuz.
 
Yay (03.12.2022)
Hislerinizden ve isteklerinizden emin olmak sizi hayallerinize götürebilir. Önünüze engeller çıktığında bunları bir basamak haline dönüştürmelisiniz. Bugün planlarınızı bir girişim haline getirmek sizi ilerleyen günlerde daha iyi sonuçlarla karşılaştırabilir.
 
Yengeç (03.12.2022)
Çalışma ortamınızda birçok işle ilgilenebilirsiniz. Ortaklarınız ve iş arkadaşlarınızla yapacağınız paylaşımlara bir sınır vermelisiniz. Sorumluluklarınız kadar onlara karşı olan tutumlarınızın da geleceğinizde etkili olduğunu unutmayın.

 

 

 

Haber Yazılımı